Wigilie firmowe 2018

Wigilie firmowe w Angel’s

 

 

Tradycyjna wigilia firmowa to doskonały sposób na integrację kadry pracowniczej. Dla pracodawców jest to okazja by w miłej atmosferze podsumować rok, przedstawić plany na przyszłość oraz nagrodzić wyróżniających się pracowników, natomiast dla personelu możliwość lepszego poznania się i dobrej zabawy.

Nasza restauracja posiada wieloletnie doświadczenie w organizacji imprez firmowych. Zaufało nam wielu przedsiębiorców z regionu Podbeskidzia i Górnego Śląska. Dlatego z przyjemnością zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej oferty organizacji wigilii firmowej w naszej restauracji.

 

Oferujemy:
– bogate menu skomponowane przez naszego Szefa Kuchni – Jarosława Lubeckiego;
– unikatowe wnętrze utrzymane w klimacie angielskiego pubu;
– profesjonalną obsługę kelnerską;
– zaplecze multimedialne: 4 naścienne telewizory Full HD oraz projektor multimedialny 1080p;
– oprawę muzyczną:
– profesjonalne nagłośnienie sceniczne;
– scenę koncertową, na której odbywają się koncerty jazz live session;
– możliwość obsługi imprezy przez profesjonalnego Dj-a lub zespół muzyczny;
– jesteśmy także otwarci na Państwa pomysły i sugestie!

 

Nadmienimy, że nasza restauracja została wyróżniona jedną z najważniejszych nagród kulinarnych – Złotą Czapką Gault&Millau i jest ujęta w Żółtym Przewodniku Gault&Millau.

Restauracja Angel’s w Ustroniu jest jednak cieniona przede wszystkim przez naszych gości. Według nich należy ona do jednych z najlepszych lokali na Śląsku (Nr 1/1812 restauracji na Śląsku wg. portalu TripAdvisor). Została również przez nich nagrodzona certyfikatem Certificate of Excellence 2017 i 2018 portalu TripAdvisor oraz bardzo pozytywnymi opiniami w mediach społecznościowych (5.0 TripAdvisor, 4.8 Google Opinie, 4.7 Facebook).

Zapraszamy do kontaktu i uzgodnienia dedykowanego menu wigilijnego:

e-mail: club@angelspub.pl
+48 509 922 882 – Bartosz Woźniczka – Manager Restauracji